RankNameSolvedTime    A        B        C        D        E        F        G        H        I        J    Total att/solv
1team14810221/2001/681/302/141/2241/343/--2/--3/2552/11717/8
2team276191/1391/831/261/562/1311/103/--4/--0/--1/15415/7
3team676331/711/1141/342/241/1912/674/--3/--2/--1/9218/7
4team8710312/2502/1751/562/176/--3/361/--0/--4/2761/6122/7
5team1066315/2071/1221/562/230/--1/740/--0/--0/--2/2912/6
6team1955930/--2/1711/562/560/--1/760/--0/--0/--1/1947/5
7team1247850/--3/2981/1152/1170/--1/1950/--0/--0/--0/--7/4
8team735321/--1/2391/1445/690/--0/--0/--0/--0/--0/--8/3
9team435360/--3/1141/1522/2100/--0/--1/--0/--0/--1/--8/3
10team322110/--3/--1/1202/710/--3/--0/--0/--0/--1/--10/2
11team922340/--0/--1/1781/560/--0/--9/--0/--0/--2/--13/2
12team523520/--0/--1/1521/2001/--0/--4/--0/--0/--3/--10/2
13team1823900/--0/--2/1942/1560/--0/--0/--0/--0/--0/--4/2
14team2024120/--0/--2/2054/1270/--0/--0/--0/--0/--6/--12/2
15team11900/--0/--0/--1/900/--0/--0/--0/--0/--2/--3/1
16team1311100/--0/--0/--2/900/--2/--0/--0/--0/--4/--8/1
17team1511280/--0/--0/--2/1080/--0/--0/--0/--0/--4/--6/1
18team2112170/--0/--0/--3/1770/--0/--0/--0/--0/--9/--12/1
19team1612663/--0/--0/--1/2660/--0/--0/--0/--0/--9/--13/1
20team11000/--0/--0/--5/--0/--0/--0/--0/--0/--0/--5/0
20team17000/--0/--0/--0/--0/--0/--0/--0/--0/--2/--2/0
20team22000/--0/--0/--0/--0/--0/--0/--0/--0/--0/--0/0
20team23000/--0/--0/--0/--0/--0/--0/--0/--0/--0/--0/0
20team24000/--0/--0/--0/--0/--0/--0/--0/--0/--0/--0/0
20team25000/--0/--0/--0/--0/--0/--0/--0/--0/--0/--0/0
20team26000/--0/--0/--0/--0/--0/--0/--0/--0/--0/--0/0
20team27000/--0/--0/--0/--0/--0/--0/--0/--0/--0/--0/0
20team28000/--0/--0/--0/--0/--0/--0/--0/--0/--0/--0/0
20team29000/--0/--0/--0/--0/--0/--0/--0/--0/--0/--0/0
20team30000/--0/--0/--0/--0/--0/--0/--0/--0/--0/--0/0
20team31000/--0/--0/--0/--0/--0/--0/--0/--0/--0/--0/0
Submitted/1st Yes/Total Yes14/71/518/68/916/26/1444/14/1911/131/315/10/725/--/09/--/09/255/251/29/6212/65

Team2

СУ1

Васил Веселинов Люцканов

Софийски университет

 

СУ1

Преслав Дат Ле

Софийски университет

 

СУ1

Веселин Красимиров Кулев

Софийски университет

Team6

СУ2

Владимир Недев Недев

Софийски университет

 

СУ2

Валентин Стоянов Михов

Софийски университет

 

СУ2

Антон Росенов Димитров

Софийски университет

Team8

СУ3

Ивайло Иванов Бояджиев

Софийски университет

 

СУ3

Борис Николаев Даскалов

Софийски университет

 

СУ3

Матей Нейков Нейков

Софийски университет

Team14

СУ4

Веселин Анриев Георгиев

Софийски университет

 

СУ4

Мартин Иванов Гогов

Софийски университет

 

СУ4

Антони Антониев Средков

Софийски университет

Team19

СУ5

Точо Владимиров Точев

Софийски университет

 

СУ5

Христо Стефанов Стефанов

Софийски университет

 

СУ5

Михаил Волен Муков

Софийски университет

Team10

СУ6

Орлин Йорданов Тенчев

Софийски университет

 

СУ6

Антон Няголов Желязков

Софийски университет

 

СУ6

Тодор Петров Петров

Софийски университет


Team12

ТУ1

Антония Тодорова Ташева

Технически университет- София

ТУ1

Мертол Шерифов Шахин

Технически университет- София

ТУ1

Емануил Красимиров Владев

Технически университет- София


Team3

ШУ1

Петър Йорданов Петров

ШУ "Еп. К. Преславски"

 

ШУ1

Антония Атанасова Йовчева

ШУ "Еп. К. Преславски"

 

ШУ1

Красимир Стоянов Ватев

ШУ "Еп. К. Преславски"

 

 

 

 

Team7

ШУ2

Станислав Цветков Огнянов

ШУ "Еп. К. Преславски"

 

ШУ2

Пламен Боянов Марков

ШУ "Еп. К. Преславски"

 

ШУ2

Адриан Димитров Димитров

ШУ "Еп. К. Преславски"

 

 

 

 

Team21

ШУ3

Георги Господинов Димитров

ШУ "Еп. К. Преславски"

 

ШУ3

Димо Миланов Малчев

ШУ "Еп. К. Преславски"

 

ШУ3

Виктор Бориславов Балинов

ШУ "Еп. К. Преславски"

 

 

 

 

Team13

ШУ4

Недялко Василев Недялков

ШУ "Еп. К. Преславски"

 

ШУ4

Дафинка Николаева Чирилкова

ШУ "Еп. К. Преславски"

 

ШУ4

Стефан Боянов Стратиев

ШУ "Еп. К. Преславски"


Team4

БСУ1

Илиян Живков Динев

Бургаски свободен университет

 

БСУ1

Емануил Стоянов Динев

Бургаски свободен университет

 

БСУ1

Деян Георгиев Марков

Бургаски свободен университет

Team15

БСУ2

Иван Атанасов Миховски

Бургаски свободен университет

 

БСУ2

Димитър Николов Тодоров

Бургаски свободен университет

 

БСУ2

Семо Иванов Кискинов

Бургаски свободен университет


Team5

РУ1

Христо Илков Илиев

Русенски университет „Ангел Кънчев

 

РУ1

Светослав Ивайлов Касабов

Русенски университет „Ангел Кънчев

 

РУ1

Деян Петров Атанасов

Русенски университет „Ангел Кънчев

Team16

РУ2

Павел Иванов Петков

Русенски университет „Ангел Кънчев

 

РУ2

Ива Божидарова Цветкова

Русенски университет „Ангел Кънчев

 

РУ2

Светлана Генчева Методиева

Русенски университет „Ангел Кънчев


Team9

ТУГ1

Джем Себахтин Риза

Технически университет- Габрово

 

ТУГ1

Явор Желязков Желязков

Технически университет- Габрово

 

ТУГ1

Ивайло Тихомиров Белев

Технически университет- Габрово


Team20

АУБ1

Борис Трендафилов

Американски университет в България

 

АУБ1

Филип Минев

Американски университет в България

 

АУБ1

Васил Стойчев

Американски университет в България


Team18

ВСУ 1

Владимир Велинов Блъсков

ВСУ "Ч. Храбър"

 

ВСУ 1

Петър Бойков Мичев

ВСУ "Ч. Храбър"

 

ВСУ 1

Иво Олег Архипов

ВСУ "Ч. Храбър"

Team11

ВСУ 2

Крум Валериев Крумов

ВСУ "Ч. Храбър"

 

ВСУ 2

Николай Драгомиров Николов

ВСУ "Ч. Храбър"

 

ВСУ 2

Али Али Бусер

ВСУ "Ч. Храбър"


Team17

ИУ2

 

 

 

ИУ2

Галя Веселинова Георгиева

Икономически университет - Варна

 

ИУ2

Магдалена Кирилова Антонова

Икономически университет – Варна

Team1

ИУ1

Пламена Сашкова Маринова

Икономически университет – Варна

 

ИУ1

Милен Маринов Стефанов

Икономически университет – Варна

 

ИУ1

Дани Иванов Лазаров

Икономически университет – Варна